קורס משכנתאות

לימודים » קורס משכנתאות

קורס יועצי משכנתאות יכול לפתוח בפניכם אופקים חדשים

תחום ייעוץ המשכנתאות הוא חם ביותר בשוק כיום. הרבה מאוד אנשים שלוקחים משכנתא מעוניינים בייעוץ מקדים על ידי אנשים שיכולים לסייע להם לבחור במשכנתא עם תנאי החזר וריבית שמתאימים להכנסותיהם הכלכליות. למידה של תחום המשכנתאות מתאימה לכל אדם שתחום הכלכלה מושך אותו. היא מתאימה במיוחד לאנשים שמעוניינים במתן עזרה וייעוץ, ושאוהבים לעבוד עם אנשים. גם אנשים אשר כבר עוסקים בתחום נושק, כמו למשל אנשים העובדים בבנקים ובתחום הנדל"ן, יכולים להיעזר בקבלת תעודת יועץ משכנתאות כדי למנף את העסק שלהם ולעסוק בתחום עבודה נוסף. קורס משכנתאות מעניק בסופו תעודה, ואורך כחודשיים וחצי. הלימודים הם לרוב בשעות הערב ולכן מתאימים מאוד גם לאנשים עובדים.

מה לומדים בקורס יועצי משכנתאות?

קורס משכנתאות מתאים גם למי שמבין בתחום הכלכלה וגם למי שלא. בקורס נלמדים מספר תחומים חשובים:

קורס משכנתאות

קורס משכנתאות

  • תחום המשכנתאות – בקורס נלמדים כל הדברים אשר קשורים למשכנתא. אחד הדברים החשובים הנלמדים בקורס הוא כל הדינים אשר קשורים לתחום זה. בנוסף, נלמד גם התהליך של לקיחת המשכנתא והשפעתו על הבנק ועל הלווה. בקורס תוכלו להכיר את כל הטפסים והבירוקרטיה הקשורים בתהליך, כדי לאפשר לכם לייעץ בתחום זה באופן הטוב ביותר. תוכלו להתנסות בתחום זה על ידי סדנאות מעשיות של בניית תמהיל משכנתא עבור משפחה. בסיס כלכלי חזק בתחום המשכנתאות אשר יילמד בקורס, ייתן לכם כלים לבחור במשכנתא הטובה ביותר עבור לקוחותיכם.
  • תחומים פסיכולוגיים – הקורס מעניק הרבה ידע בתחומים פסיכולוגיים, בזכותם תוכלו לעבוד עם לקוחות בצורה טובה יותר. אחד התחומים המרכזיים שתלמדו הוא ייעוץ. במסגרת לימודים אלו תלמדו שיטות לייעוץ ולשכנוע, יחד עם למידה של תכונות של סוגים שונים של לקוחות. תחום זה יאפשר לכם להתנהל ביחסי אנוש טובים מול הלקוחות ובהנעה שלהם לבחירת המשכנתא הטובה ביותר עבורם.
  • תחום הנדל"ן – אחד הנושאים המעניינים ביותר בקורס המשכנתאות הוא תחום הנדל"ן. מדובר בתחום בו ידע כללי הוא חשוב עבור כל אחד. תחום הנדל"ן נלמד בקורס מרמת הבסיס, ומאפשר לכל אחד להכיר את הדינים והחוקים אשר נוגעים לנכסים בישראל. ידע בתחום זה הוא חשוב מאוד כדי להבין איך מערכת המשכנתא בנויה.
  • הקמת עסק – לא פחות חשוב מידע תיאורטי, הוא ידע מעשי בהקמת עסק. מרבית האנשים אשר עוברים קורס ייעוץ משכנתאות ירצו בסופו של דבר להקים עסק בתחום. הידע הניתן בקורס מאפשר להקים את העסק בצורה נכונה שתיתן לכם רווח בעתיד.

ניתן לבחור קורס שיתאים לכם מכל הבחינות

ניתן לבחור בקורס משכנתאות במסגרות שונות. מסגרת הערב היא אמנם הנפוצה, אך קיימות גם מסגרות אחרות של שעות, כך שתוכלו למצוא קורס שיתאים לכם. בשוק יש קורסים איכותיים מאוד אשר יאפשרו לכם להיות יועצי משכנתאות מצוינים.

קורס משכנתאות
דרג את הפוסט הזה
2018-02-07T10:13:03+00:00 משכנתאות|