קורס פורקס

לימודים » קורס פורקס

לסחור במטבע זר בעזרת קורס פורקס

בעשור האחרון, נפוץ מד ישראל סחר הפורקס, או כמו שהוא נקרא בעברת – סחר במט"ח, קרי במטבע חוץ. כאשר מדובר על סחר במט"ח חשוב מאד להבין למה הכוונה. הכוונה היא לא סתם לקניה של מט"ח, אלא בעצם להרוויח בשל ההפרש מול השערים – לדעת לזהות מתי הערך המסוים של מטבע יעלה בעתיד לקנות אות וכשהוא זול, ובעתיד למכור אותו וכך להרוויח. מדובר על מסחר מתקדם ומיוחד, ולכן לא מעט מהסוחרים, מעדיפים קודם כל להירשם אל קורס פורקס, לפני שהם מתחילים לסחור.

איך קורס פורקס יכול לסייע?

קורס פורקס

קורס פורקס

  • הבנת המונחים הבסיסיים – קודם כל, קורס פורקס יכול לעזור לכל מי שעושה את הצעדים הראשונים שלו בשוק ההון, ובוחר לעשות זאת דרך הסחר במט"ח. הקורס מקנה את כל היסודות הבסיסיים וכל המונחים שכדאי להבין – כולל גם מגמות שונות שיש כיום בשוק המט"ח העולמי, והכירות עם הכלים שבעזרתם הסוחר העצמאי יכול לקנות ולמכור מט"ח. הקורס אף כולל סימולציות של ממש לשוק ההון, כדי שתוכלו להתנסות בתחום, ללא כל סיכון מצדכם.
  • מתאים גם לאנשים עם רקע פיננסי – לא מעט מהאנשים שנרשמים אל קורס פורקס, הם אנשים שיש להם כבר רקע מקדים עם העולם הפיננסי והעולם של שוק ההון. למשל אנשים אשר פתחו עסק חדש של ניהול תיקי השקעות ללקוחות, ברוקרים בבורסה שיש להם לקוחות, ואף רואי חשבון שמנהלים תיקי פורקס עבור הלקוחות שלהם. כל אלו ונוספים מוצאים בקורס לא מעט ידע ותכנים שעוזרים להם, כאשר הם יכולים כמובן להירשם גם לקורסים מתקדמים יותר, אשר הולמים את הניסיון ואת הידע שלהם בתחום.
  • אפיקים להמשך – מה עושה הבוגר של קורס פורקס? הוא יכול כמובן להשתמש בידע שצבר, על מנת שיוכל לסחור בעצמו במט"ח בשוק ההון. אולם, מרבית מהנרשמים מנצלים זאת לטובת פיתוח עסקי דווקא – בין אם זה פיתוח שלהם כסוח
    רים בבורסה, או כמנהלים של תיקי עצמאות – בבנקים, או בגופים פיננסיים עצמאיים.

יש לכם עתיד עם המט"ח

בקיצור, הקורס יכול להתאים לאוכלוסיות רבות, ולהוות פוטנציאל אפשרי לתשואות לא רק עבורכם – אלא גם עבור הלקוחות שלכם.

קורס פורקס
דרג את הפוסט הזה