למי קורס אופציות בינאריות מיועד ומה זה בעצם אומר?
בשנים האחרונות, אנו שומעים יותר ויותר את המונח אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות, וזה גם גורם לכך שלא מעט אנשים מעוניינים להירשם אל קורס אופציות בינאריות כדי לקבל השכלה בנושא. בקורס כמובן מסבירים מהן האופציות הבינאריות, מהם תתי הסוגים של האופציות הבינריות (אמריקאית או אירופאית), כיצד קונים את האופציות הללו, ומה המצב החוקי של האופציות הבינריות הן בישראל והן בעולם.
קורס אופציות בינאריות – איך זה עובד ומה זה כולל?
- להכיר את הנושא – במסגרת של קורס אופציות בינאריות אתם תבינו מהן בכלל האופציות הבינאריות. בקצרה: אלו אופציות שיש להן שתי אפשרויות – רווח או הפסד, ותשואה קבועה. אם ערך האופציה שלכם עלה בסיום התקופה, אתם תקבלו את אותה תשואה קבועה. אם הערך ירד – הפסדתם. בניגוד לאופציות רגילות, שבהן התשואה משתנה כמובן לפי העלייה או הירידה – כאן בעצם התשואה היא קבועה ומכאן ההגדרה של האופציה כבינארית, בעלת שתי מצבים בלבד. האופציה הבינארית האמריקאית היא כזו שניתן לממש בכל שלב, ואיל והאירופאית תתממש רק בסיום התקופה.
- להבין את ההשלכות החוקיות – במסגרת של קורס אופציות בינאריות אתם תלמדו גם על המצב החוקי ואיך משקיע ישראלי יכול לממש את זה לטובת הסחר שלו. נכון להיום, הרשות לניירות ערך הגבילה את השימוש באופציות בינאריות בישראל
[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"]
קורס אופציות בינאריות עד לכדי איסור. עם זאת אין איסור על אזרח ישראלי כמובן לסחור באופציות בינאריות דרך השקעה בשווקים בחו"ל ובתי ההשקעות מממשים אם כן את האפשרויות הללו.
- היכרות עם כל עולם האופציות – במסגרת של קורס אופציות בינאריות, אתם תכירו לא רק את הדריכם לעבוד עם האופציות הבינאריות ולהבין איך להיות בצד המנצח – אלא לרוב ישנם גם תכנים אשר קשורים באופן כללי לתחום של האופציות, שמחולקות ללא מעט סוגים.
אז מי נרשם לזה?
קודם כל, משקיעים עצמאיים שרוצים להכיר את התחום מקרוב, הם חלק ניכר מהנרשמים לקרוס. גם אנשים אשר מנהלים תיקי השקעות ללקוחות שלהם, מהווים חלק לא קטן מהנרשמים, כמו גם רואי חשבון, ועוד אנשי מקצוע אשר פעילים מאד בעולם הפיננסי.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]